Jesienne Bingo

Karty Jesiennego Bingo do odbioru w Bibliotece.

REGULAMIN KSIĄŻKOWEGO  JESIENNEGO BINGO

1. Jesienne Bingo to zabawa dla młodszych i dorosłych czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czarnej Białostockiej.
  2. Uczestnik gry otrzymuje kartę Jesiennego Bingo, którą należy uzupełnić. W momencie zwrotu książki bibliotekarz przybija pieczątkę w polu spełniającym kryterium.
  3. Zadaniem czytelnika jest wypożyczenie i przeczytanie co najmniej 5 książek, które pasują do podanych kategorii.
  4. Jeden tytuł pomimo, że może należeć do kilku kategorii, można dopasować tylko raz.
  5. Po zebraniu 5 pieczątek (pionowo, poziomo lub ukośnie) mamy Jesienne Bingo, uczestnik otrzyma książkowy upominek.
  6. Zabawa trwa od 23.09.2024 r. do 22.12.2024 r.
  7. Wśród osób, które zdecydują się wypełnić całą planszę (25 pól) zostanie wylosowana nagroda niespodzianka. Losowanie odbędzie się 10.01 2024 r.